Cyber Security Specialist
  • Ústí nad Labem
Ústí nad Labem
Spin HR s.r.o.
9. 10. 2024
Informace o pracovní pozici

Náplň práce:

Jako náš nový Cyber Security Specialist budeš neúnavně hlídat naše systémy před kybernetickými dravci. Tvoje detektivní schopnosti budou klíčové při odhalování a zneškodňování digitálních hrozeb. Budeš architektem našich bezpečnostních strategií, komunikovat s odborníky z celého světa a neustále se vzdělávat v rychle se měnícím kybernetickém světě. Připrav se na vzrušující výzvy a možnost ovlivnit bezpečnost celé naší společnosti.

Požadujeme:

Hledáme nadšence do kyberbezpečnosti s analytickým myšlením a schopností přemýšlet o krok napřed. Znalost sítí, protokolů a bezpečnostních standardů je pro nás samozřejmostí. Pokud máš zkušenosti s nástroji jako SIEM nebo SOC, budeš mít velkou výhodu. A co je nejdůležitější, musíš být odolný vůči stresu a mít chuť neustále se učit nové věci.

Nabízíme:

U nás najdeš stabilní zázemí, možnost profesního růstu a spoustu benefitů, které oceníš. Kromě férového platu a příležitostí k dalšímu vzdělávání ti nabídneme také:

- Slevy na naše produkty: Buď jedním z prvních, kdo vyzkouší naše novinky.

- Zdravé mlsání: Ovoce, zelenina a pitný režim jsou u nás na denním pořádku.

- Flexibilní stravování: S naší stravenkovou kartou si pochutnáš, kde budeš chtít.

- Přátelské prostředí: Staneš se součástí našeho skvělého týmu.

Kód: HP_MF_2821

  • Práce Ústí nad Labem
  • IT security specialist Ústí nad Labem
  • Databázový specialista Ústí nad Labem
  • Hypoteční specialista Ústí nad Labem
  • CRM specialista Ústí nad Labem
  • Specialista marketingu Ústí nad Labem
  • Specialista PR Ústí nad Labem
  • Specialista zajištění Ústí nad Labem
  • PPC specialista Ústí nad Labem
  • Finanční specialista Ústí nad Labem
  • Specialista pohledávek Ústí nad Labem
  • Ústí nad Labem - Nabídka práce v okolních lokalitách

    2 495
    338