Dělníci v pekárenské výrobě - výroba CHLEBA
  • Havířov
Havířov, SEMAG spol. s r.o., Havířov, Lidická /
SEMAG spol. s r.o.
3. 8. 2022
21 000 Kč - 23 500 Kč Kč/měsíc
Informace o pracovní pozici

Náplň práce:
- volné místo dělník/ce v pekárenské výrobě - výroba chleba
- 12-ti hodinové směny
- odpolední a noční směny + práce o víkendu
- vyučení v oboru a praxe NENÍ podmínkou
- po zaučení možnost finančního postupu
Požadujeme:
- vyučení
- pracovní morálku, spolehlivost
- výbornou manuální zručnost
- zodpovědnost za vykonanou práci
- chuť pracovat, učit se novým věcem, výborné počty
- výborný zdravotní stav, fyzicky náročná práce
- zdravotní průkaz pro práci s potravinami - nabídka dlouhodobého zaměstnání, pouze pro vážné zájemce
Nabízíme:
- práci ve stabilní společnosti
- dlouhodobé zaměstnání na HPP (fixní a prémiová složka)
- možnost kratšího úvazku
- odpolední příplatek 8,- Kč/hod na rámec Zákoníku práce
- příplatek za práci v sobotu a neděli ve výši 20% -příspěvek na penzijní připojištění
- příspěvek na stravování
- příspěvek na volnočasé aktivity
- firemní akce