Dělník tesařsko truhlářské výroby - výroba stropních a stěnových dřevěných panelů
  • Jindřichův Hradec
Jindřichův Hradec, Jindřichův Hradec, Jarošovská
Kasalova pila, s.r.o.
15. 6. 2024
30 000 Kč
Informace o pracovní pozici

Náplň práce: práce na výrobě dřevěných stěnových panelů, dřevěných stropních panelů

Pracovní doba: dvousměnný provoz, 6.00 h - 14.00 h a 14.00 h - 22.00 h

Požadujeme: ochotu pracovat ve směnném provozu, spolehlivost, manuální zručnost, samostatnost

Nabízíme: ke konci roku mimořádná odměna

Příspěvek na stravování ve vlastní závodní jídelně

Životopis zasílejte na e-mail: jana.docekalova@kasalovapila.cz

Námi vybrané zájemce kontaktujeme a pozveme k osobnímu pohovoru

  • Práce Jindřichův Hradec
  • Operátor ve výrobě Jindřichův Hradec
  • Operátor výroby Jindřichův Hradec
  • Dělník Jindřichův Hradec
  • Jindřichův Hradec - Nabídka práce v okolních lokalitách

    2 344
    339