DevOps Team Leader
  • Ústí nad Labem
Ústí nad Labem
Spin HR s.r.o.
9. 10. 2024
Informace o pracovní pozici

Náplň práce:

Hledáme vizionáře, který/á přetvoří naše IT prostředí. Jako architekt moderních systémů budeš zodpovědný/á za:

- Definování a implementaci inovativních DevOps strategií.

- Vedení týmu zkušených specialistů a jejich rozvoj.

- Automatizaci všech procesů od vývoje až po nasazení.

- Budování robustní a škálovatelné infrastruktury.

Požadujeme:

- Zkušenosti s řízením technických projektů a týmu.

- Hluboké znalosti v oblasti DevOps, cloudových technologií a automatizace.

- Pasti pro inovace a neustálé zlepšování.

- Schopnost komunikovat technické záležitosti srozumitelně i netechnickým kolegům.

- Znalost nástrojů jako Ansible, Terraform a podobně.

Nabízíme:

- Příležitost tvořit budoucnost naší společnosti.

- Práci na špičkových projektech s nejnovějšími technologiemi.

- Vysoce kvalifikovaný tým kolegů, kteří tě budou podporovat.

- Možnost osobního a profesního růstu díky vzdělávacím programům.

- Atraktivní finanční ohodnocení a široký balíček benefitů.

- Flexibilní pracovní dobu a příjemné pracovní prostředí.

Kód: HP_MF_2822

  • Práce Ústí nad Labem
  • Team leader Ústí nad Labem
  • DevOps Engineer Ústí nad Labem
  • Ústí nad Labem - Nabídka práce v okolních lokalitách

    2 495
    338