Dispečer expedice - Hradec Králové
  • Hradec Králové
, Hradec Králové, Kladská 1192/65
PHARMOS, a.s.
12. 4. 2024
27 000 Kč - 32 000 Kč
Informace o pracovní pozici

Náplň práce:

  •  Příprava a organizace expedice vychystaného zboží dle plánu rozvozů a   údajů na expedičních příkazech

  •  Řízení a kontrola přejímek zboží řidičům přepravců

  •  Kontrola úplnosti zásilek na podřízené sklady a velkodistributory a následné   vytváření přepravní jednotky

  • 3. směnný provoz

Požadavky:

  •  Středoškolské vzdělání s maturitou, případně jen s vyučením

  •  Schopnost pracovat ve 3 směnném provozu

  •  Organizační a komunikační dovednosti

  •  Čistý trestní rejstřík

  •  Odolnost vůči stresu, umění reagovat na změny

  •  Aktivní a zodpovědný přístup k plnění svěřených úkolů, časová flexibilita

  •  Znalost práce na PC

  •  Praxe s VZV

  •  Zkušenosti s prací v logistice jsou vítány

Nabízíme

  •  Práci v dostupnosti MHD, teplotně stabilním a čistém prostředí

  •  Podporující přístup vedení, možnost prodloužení pracovní smlouvy na dobu neurčitou.

  •  Stravenkový paušál 80,- Kč již ode dne nástupu

  •  Možnost nákupu zboží se slevou, bezúročné půjčky zaměstnancům,   příspěvek na praní pracovních oděvů.

- Nabídka práce v okolních lokalitách

1 915
260