DISPEČER/KA s mongolštinou a češtinou – Dvůr Králové nad Labem
  • Dvůr Králové nad Labem
, Dvůr Králové nad Labem, Lipnice 143
O.K. Trans Praha spol. s r.o.
27. 3. 2024
Informace o pracovní pozici

O nás:

  • O.K. TRANS PRAHA spol. s r.o. je holdingová společnost, která se specializuje na komplexní logistické a skladovací služby pro zákazníky, jak v tuzemsku, tak i v zahraničí. Naše široká nabídka zahrnuje také servis vozidel, pronájem nemovitostí a prodej pohonných hmot.

  • Na trhu logistiky jsme významným lídrem a naše renomé nás řadí mezi jedny z největších a nejdůvěryhodnějších aktérů v této oblasti.

  • Naše historie sahá až do roku 1990, kdy jsme začínali jako malá rodinná firma. I Přes naši neustálou expanzi si stále udržujeme atmosféru rodinného podnikání, což je pro nás klíčové.

  • Náš růst je podpořen strategií akvizic, díky kterým získáváme nové společnosti do naší skupiny. Průměrně přidáváme 1 až 2 nové subjekty každý rok, což nám umožňuje rozšiřovat naši působnost a nabízet ještě lepší služby.

  • Za posledních 5 let jsme hlavně formou akvizic dokázali zdvojnásobit náš obrat na více než 2 mld. Kč

Nabízíme práci pro šikovného a spolehlivého kolegu/kolegyni na pozici DISPEČERA/KU s mongolštinou a češtinou – VHODNÉ PRO ABSOLVENTY na pobočku ve Dvoře Králové.

Náplň práce:

  • Organizace a zajišťování mezinárodních přeprav

  • Zodpovědnost za kvalitu a profitabilitu svěřených přeprav

  • Zpracování příslušné administrativy, cenové kalkulace

  • Denní komunikace v mongolštině

  • Koordinace týmu zejména mongolských řidičů

  • Zákaznický servis

Co od Vás očekáváme:

  • Komunikativní znalost mongolštiny a češtiny, další jazyk výhodou

  • Praxi na dispečerské nebo disponentské pozici v dopravní nebo spediční firmě, výhodou

  • Orientaci na výsledek a smysluplnost své práce

  • Loajalitu, spolehlivost, pečlivost

  • Základní obchodní dovednosti, příjemné a pro-zákaznické vystupování

  • Ochotu na sobě pracovat, rozvíjet se a neustále se učit novým věcem

Vstupte do světa neobyčejných příležitostí:

  • Přijměte pozvání do týmu, kde zažijete opravdového kolektivního ducha a vřelou atmosféru. Každý z nás je důležitý a jeho práce má smysl.

  • Věnujeme maximální péči Vašemu začátku – zkušení kolegové Vás provedou procesem a budou Vám neustálou oporou.

  • Zapojte se do stabilního, ale stále se rozvíjejícího prostředí společnosti s více než třicetiletou historií na trhu. Máme co nabídnout pro Váš růst a další kariérní kroky.

  • Je čas myslet na flexibilitu – u nás můžete částečně ovlivnit svou pracovní dobu.

  • Přijměte výzvu různorodé práce, která Vám umožní rozvinout se a plně realizovat.

  • Nabízíme Vám nejen dobrou náladu, profesní rozvoj a spolupodílení se na růstu společnosti, ale také širokou škálu firemních benefitů (stravenkový paušál, plně hrazenou MultiSport kartu, příspěvek na penzijní připojištění,…).

  • Nabízíme nejen práci, ale i cestu ke skutečnému naplnění. Přijďte k nám a společně vytvořme prostředí plné šancí a úspěchů.

- Nabídka práce v okolních lokalitách

1 937
259