Dispečer ostrahy až 140Kč/hod.Brno + náborový příspěvek
  • Brno
Brno, Brno, Charbulova
AVES Servisní a.s.
12. 6. 2024
Informace o pracovní pozici

bezpečnostní služby

Pracovní náplň

  • Komunikace s klienty po telefonu
  • Zpracování alarmů na PCO dle nastavených postupů
  • Vyslání výjezdového týmu
  • Kontrola nástupů fyzické ostrahy na objekty
  • Zpracování drobných administrativních úkonů
  • Směnnost 12 hodinové směny denní a noční cca 3 směny do týdne
  • Místo pracoviště: kancelář Brno Židenice

Požadujeme:

  • Uživatelská znalost na PC (excell, world)
  • Trestní bezúhonnost
  • Dobré komunikační schopnosti
  • Odolnost proti strestu

Nabízíme:

  • Práce na HPP až 140Kč/hod.+příplatky
  • Přátelské pracovní prostředí
  • Zaškolení a možnost získat praxi v zajímavém oboru
  • Finanční prémie za dobře vykonanou práci

PoznámkaPráce vymezena zaměstnavatelem pro invalidu

  • Práce Brno
  • Dispečer Brno
  • Specialista pro nábor Brno
  • Pracovník ostrahy Brno
  • Brno - Nabídka práce v okolních lokalitách

    2 344
    339