Dispečer úklidu (vhodné pro OZP) - Plzeň
  • Plzeň
Plzeň
OPTIMIA facility s.r.o.
20. 4. 2024

Nabídka práce na volnou pozici pro společnost OPTIMIA facility s.r.o.

Hledáme pracovníka (vhodné pro OZP s invalidním důchodem) v obci Plzeň.

- úvazek 40 hodin týdně

- plat 30 000 Kč za měsíc

- pracovní doba dle potřeb v rozmezí od 6 - 20 hodin

- nástup ihned

- smlouva na HPP

Pracovní náplň:

- komunikace s uchazeči o zaměstnání

- práce s interním systémem

- kontrola a evidence školení pracovníků (PO a BOZP, používaní chemie a čistících prostředků, vybavení a strojů)

- evidence a kontrola odpracovaných hodin

- zpracování podkladů pro provozního manažera

- kontrola kvality prováděných prací na přidělených zakázkách

-každodenní ježdění po Plzeňském kraji

Nabízíme stabilního zaměstnavatele, férovou firemní kulturu a vstřícné jednání.

Požadujeme spolehlivost, dochvilnost, smysl pro pořádek, životopis a řidičský průkaz sk. B - AKTIVNÍ ŘIDIČ.

PRVNÍ KONTAKT TELEFONEM : 733 151 666, nebo EMAILEM: nabor@optimia.cz

NECHODIT NA PRACOVIŠTĚ !!

  • Práce Plzeň
  • Dispečer Plzeň
  • Plzeň - Nabídka práce v okolních lokalitách

    2 053
    270