Dispečer vnitrostátní přepravy.
  • Sázava
Sázava
Ing. Ondřej Hromjak
16. 8. 2024
44 000 Kč - 45 000 Kč

Hledáme schopného a spolehlivého dispečera, který se připojí k našemu dynamickému týmu. Pokud máte zkušenosti v logistice, jste organizovaní a nebojíte se výzev, možná hledáme právě vás!

Náplň práce:

- Plánování a koordinace dopravy a přepravních tras.

- Komunikace s řidiči, zákazníky a dodavateli.

- Řešení operativních problémů a zajištění plynulého provozu.

- Správa a evidence přepravních dokumentů.

- Optimalizace nákladů na dopravu a efektivní využití vozového parku.

Požadujeme:

- Vzdělání, ideálně v oboru dopravy, logistiky nebo příbuzném oboru, nebo zkušenosti na podobné pozici.

- Schopnost rychlého rozhodování a řešení problémů.

- Výborné komunikační a organizační schopnosti.

- Znalost práce na PC (MS Office, zejména Excel).

- Znalost angličtiny

Nabízíme:

- Zázemí stabilní a rostoucí společnosti.

- Příjemné pracovní prostředí a přátelský kolektiv.

- Možnost profesního růstu a dalšího vzdělávání.

- Motivační platové ohodnocení a benefity (stravenky, firemní akce, příspěvek na penzijní připojištění apod.).

- Flexibilní pracovní dobu.

Těšíme se na vaši reakci! Případně volejte na tel.+420776683221.

  • Práce Sázava
  • Sázava - Nabídka práce v okolních lokalitách

    2 498
    332