Disponent nákupu
  • Dobrovíz
Dobrovíz
PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.
25. 1. 2023
Informace o pracovní pozici

Nabídka:

Firemní benefity:

- Flexibilní začátek/konec pracovní doby

- Stravenky/příspěvek na stravování

- Dovolená 5 týdnů

- Vzdělávací kurzy, školení

Požadavky: Pro našeho klienta, který je významnou výrobní a distribuční společností v oblasti samolepících technických a akustických materiálů, hledáme vhodného kolegu/kolegyni na pozici Disponent nákupu.

Náplň práce:

* Operativní nákup od svěřených dodavatelů

* Odpovědnost za zajištění dodávek

* Denní komunikace s dodavateli ústní i písemnou formou v anglickém jazyce:

* Aktivní přístup k optimalizaci nákupních cen a logistických nákladů

* Optimalizace svěřených skladových zásob

* Práce s dodavateli a udržování dobrých obchodních vztahů s nimi

* Spolupráce na nových projektech, komunikace s příslušnými složkami společnosti

Požadujeme:

* Minimálně středoškolské vzdělání

* AJ na komunikativní úrovni

* Komunikační a vyjednávací schopnosti

* Proaktivní přístup, samostatnost, odpovědnost, důslednost

* Schopnost týmové práce

* Dobrou znalost MS Office

Nabízíme:

* Práci na HPP

* Práci v úspěšné mezinárodní firmě

* Flexibilní začátek/konec pracovní doby

* Možnost odborného vzdělávání

* Prostor pro seberealizaci

* 5 týdnů dovolené

* Dotované stravování

* Příjemné, přátelské pracovní prostředí

* Místo výkonu práce: Dobrovíz (okres Praha západ)

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis. Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Odpovědí na tento inzerát souhlasím, aby společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., sídlem Na Kozačce 1289/7, Praha 2, zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce v souladu se zákonem č. 110/2019 Sb., a to až do odvolání písemnou formou.