Dlouhodobá brigáda - SBĚR PODPISŮ PRO PREZIDENTSKÉHO KANDIDÁTA - Opava
  • Opava
Opava
Michal Štulla
22. 6. 2022

Hledáme šikovné brigádníky na sběr podpisů pro prezidentského kandidáta. Brigádníci mohou sbírat podpisy dle vlastních časových možností, ideálně alespoň 4 hodiny denně. Za každý uznaný podpis – čitelný a neduplicitní – je odměna 40 Kč. Náplní práce je aktivní oslovování lidí a kontrola správnosti vyplněných údajů. Ke sběru poskytneme podpisové archy a letáčky.

Odměna: 40 Kč/podpis

Termíny a pracovní doba: dle vlastních časových možností, nejlépe 4 hodiny denně

Místo: celá ČR

Pracovní náplň: sběr podpisů a kontrola správnosti údajů

Brigáda je vhodná pro studenty SŠ a VŠ, rodiče na mateřské dovolené, OSVČ, zaměstnance, důchodce atd.

Brigádník se podpisem smlouvy nezavazuje daného kandidáta volit!

Požadujeme

- aktivitu, příjemné vystupování a komunikační dovednosti

- odpovědnost a spolehlivost

- samostatnost

- věk nad 15 let

Nabízíme

- získání brigády v místě vašeho bydliště

- flexibilitu

- atraktivní přivýdělek

- možnost dlouhodobé spolupráce

- možnost pracovat v týmu

Zasláním osobních údajů uchazeč/ka (zájemce/kyně o práci) souhlasí se zpracováním a uchováním veškerých jí/m poskytnutých osobních údajů v nutném rozsahu, které poskytl/a externímu náboráři Michal Štulla. Osobní údaje budou zpracovány v souladu se všemi relevantními předpisy, směrnicemi, nařízeními a GDPR. Udělený souhlas je možné kdykoli odvolat. Osobní údaje jsou uchovány pouze po dobu výběrového řízení.

  • Práce Opava
  • Opava - Nabídka práce v okolních lokalitách

    41 452
    14 659