Dohled výrobního procesu (1 směna)
  • Třebíč
Třebíč
NOVÝ START, personální agentura s.r.o.
15. 9. 2024

Máte technické myšlení, ideálně i vzdělání a hledáte si práci stabilní práci na 1 směnu? Do menší firmy sídlící v centru Třebíče hledáme posilu pro dohled nad výrobním procesem. Praxe výhodou. Mzda dle zkušeností, ranní směna, zaškolení, dostupnost od autobusáku. Vhodné i pro absolventy!

CO BUDETE DĚLAT?

  • Dohlížet nad výrobním procesem a řešit případné problémy
  • Seřizovat výrobní stroje a linky
  • Kontrolovat stav strojů a linek
  • Mít na starost údržbu ostatních technických zařízení
  • Manipulovat s fólií ve výrobě (20 kg – vhodné spíše pro muže)
  • Komunikovat s pracovníky výroby

CO VÁM FIRMA NABÍZÍ?

  • Zázemí stabilní firmy sídlící v centru Třebíče
  • Zaškolení od zkušených kolegů
  • Plat dle zkušeností
  • Možnost profesního růstu
  • Různorodá práce (malá firma, více výrobních úseků)
  • 20 dní dovolené
  • Práce na 1 směnu
  • Pracovní doba: 5:45 – 14:15 hod. (2 pauzy po 20 min.)
  • Výborné závodní stravování
  • Výrazné slevy na firemní zboží
  • Místo výkonu práce: Třebíč centrum

  • Práce Třebíč
  • Výrobní ředitel Třebíč
  • Třebíč - Nabídka práce v okolních lokalitách

    2 598
    337