DOMOV SENIORŮ UHLÍŘSKÉ JANOVICE, STŘEDOČESKÝ KRAJ, úklidový pracovník/ce, 125Kč/h, ID/OZZ, (max. 2. st.)
  • Uhlířské Janovice
, Uhlířské Janovice, Topolová 918
Uklidator.cz, s.r.o.
24. 11. 2023
125 Kč

Na úklid v DOMOVĚ SENIORŮ UHLÍŘSKÉ JANOVICE, příspěvková organizace, Topolová 918, PSČ: 285 04, Středočeský kraj, hledáme úklidové pracovníky/ce.

ÚKLID SE PROVÁDÍ POUZE O VÍKENDECH A SVÁTCÍCH

Náplň práce:

- běžný úklid v prostorách budovy

Nabízíme:

- HPP/zkrácený úvazek/4 hod.

- 125 Kč/hod.

- práce pouze v sobotu a v neděli + svátky

- ranní směny (nástup na směnu od 6hod.)

- nástup IHNED

- 4 volná pracovní místa

Požadujeme:

- pouze ID/OZZ

- spolehlivost

- samostatnost

- smysl pro pořádek

CHRÁNĚNÉ MÍSTO PRO OSOBY SE ZDRAVOTNÍM OMEZENÍM (OZZ) A INVALIDNÍM DŮCHODEM (ID).

V případě zájmu nás, prosím, kontaktujte v pracovní dny na tel. 771280820 (od 7-11h) nebo na e-mail: prace@uklidator.cz (zaslat životopis).

- Nabídka práce v okolních lokalitách

1 937
259