Doplňovač/ka zboží - určeno pro OZP/OZZ - Mladá Boleslav
  • Mladá Boleslav
, Mladá Boleslav, Jičínská 1326
bauMax/BM Česko s.r.o.
18. 4. 2024
Informace o pracovní pozici

bauMax - staňte se členem našeho týmu!

Nyní hledáme kolegu/kolegyni na pozici Doplňovač/ka zboží (OZP/OZZ).

Pozice je určena pro osoby se zdravotním postižením/znevýhodněním.

Pracovní náplň:

Doplňování regálů
Starost o kvalitní prezentaci zboží
Kontrola zboží
Pomoc při inventurách, přestavbách, roznášení letáků

Požadujeme:

Alespoň základní vzdělání
Samostatnost, spolehlivost, zodpovědnost
Zájem o dlouhodobou spolupráci
Výpis z rejstříku trestů

Nabízíme:

HPP (možnost práce na zkrácený úvazek)
Nadstandartní mzda
Příjemné pracovní prostředí a kolektiv
Zaměstnání ve stabilní společnosti s pozitivní perspektivou
Slušné jednání a zázemí mezinárodní firmy

Nástup možný IHNED, nebo dohodou.

Pokud Vás naše nabídka zaujala, zašlete nám prosím Váš životopis spolu s telefonním kontaktem. Těšíme se na Vás!

V případě, že na Váš životopis nebudeme reagovat do 14 dnů, byl pravděpodobně upřednostněn jiný kandidát na danou pozici. Děkujeme za pochopení.

- Nabídka práce v okolních lokalitách

1 915
260