EHS specialista - hezké benefity
  • Praha
Praha
8. 4. 2022
Informace o pracovní pozici

Nabídka:

Požadavky: Znáte principy v oblasti healthy a safety?

Je EHS to, čím žijete, a v čem se chcete rozvíjet?

Pak nám pošlete Váš životopis!

Co Vás čeká?

   •  Kompletní agenda BOZP a PO (Centrála + 2 závody v ČR)

   •  Návrhy, implementace a řízení legislativních změn

   •  Provádění auditů

Jaké jsou naše požadavky?

   •  Min. 2 roky v oblasti EHS ve výrobní společnosti

   •  Komunikativní znalost AJ

   •  Osvědčení OZO v BOZP a osvědčení technika PO

   •  Komunikativnost, samostatnost

Co Vám nabídneme?

   •  Samostatnou a zodpovědnou pozici v úspěšné mezinárodní společnosti

   •  Možnost dalšího vzdělávání a profesního růstu

   •  Širokou škálu zaměstnaneckých benefitů: 5 týdnů dovolené, stravenkovou kartu, penzijní připojištění, firemní svačinky, slevy na firemní výrobky, 13. plat, výbornou jídelnu a kávu atd.