Electrical & Controls Technician – nástup možný ihned!!!
  • Hustopeče
Hustopeče
ADECCO spol. s r.o.
13. 5. 2022
neuvedeno dle domluvy
Informace o pracovní pozici

Informace

Jste komunikativní typ se zaměřením na technickou oblast? Máte zkušenosti s komunikací, s PLC programováním a je Vám tato oblast blíká nebo Vás zajímá? Máte již nějakou praxi z výrobní společnosti z oblasti potravinářství nebo elektra/automatizace? Domluvíte se bez problému anglicky a chtěl/a byste být součástí mezinárodního týmu lidí, kteří se podílejí na vývoji a rozvoji výrobního procesu? Pak se neváhejte ozvat!!! ????

Náplň práce:

- Tvorba analýz a řešení závad na kontrolních systémech (PLC, HMI, WW), elektrosystémech, zařízeních, instalacích, informačních systémech atd. V rámci podpory výrobního procesu

- Účast na tvorbě, vzniku a zavedení projektů do výrobního procesu

- Odpovědnost za preventivní údržbu, vývoj a opravy automatizace ve výrobních systémech, elektroinstalace ve výrobním závodu

- Spolupráce na dosažení cíů v rámci BOZP, PO, productivity, kvality a spokojenosti zákazníků

Co od vás očekáváme

- SŠ/VŠ vzdělání ideálně technického směru (elektrotechnika/průmyslová automatizace)

- Praxe na obdobné pozici – oblast PLC programování, automatizace, elektrické a měřící/řídící technologie ideálně ve výrobní společnosti či v potravinářské výrobě

- Znalost programů Rockwell nebo Aveva výhodou

- Vyhláška 50 (nemusí být již aktuální)

- AJ na komunikativní úrovni (B2), aktivní I pasivní znalost

- Komunikativnost, pečlivost, zodpovědnost, orientace na zákazníka

Co vám nabízíme

- 3. Směnný provoz (ranní, odpolední, noční)

- Adekvátní mzdové ohodnocení

- Výrobní bonus (roční složka)

- 25 dní dovolené

- Příspěvek na dojíždění

- Moderní a přátelské pracovní prostředí

- Práce v mezinárodní a stabilní společnosti

- Zaškolení na úvodu

- Firemní akce (teambuildingy apod.)

- Stravenky, kantýna

- Příspěvek na penzijní připojištšění/životní pojištění

- Příspěvek na sport a kulturu

- Zvýhodněný nákup firemních produktů

- Firemní vzdělávání, příspěvek na jazykové kurzy

- Finanční podpora v době nemoci

- Příspěvek na dentální péči

- Možnost kariérního růstu

- Vhodné i pro absolventy

Zaujala Vás naše nabídka? Skvělé, v tom případě neváhejte a zašlete mi svůj strukturovaný životopis v českém i anglickém jazyce, a to prostřednictvím odpovědního formuláře.

Těším se na Vaši odpověď a přeji krásný den!

Běla

  • Práce Hustopeče
  • Hustopeče - Nabídka práce v okolních lokalitách

    44 104
    14 593