ELEKTORMONTÉR VÝTAHY SUPER ODMĚNY!
  • Brno
Brno
AC Jobs, s.r.o.
25. 1. 2023
37 000 Kč - 45 000 Kč měsíc

Jste elektromontér s praxí a baví Vás moderní technologie a výtahy? Máte třeba menší praxi se servisem výtahů? Chcete flexibilní pracovní dobu a baví Vás mít vítr v zádech? Chcete se dále zdokonalovat v moderní a stabilní společnosti?
Pošlete mi Váš životopis!

PRACOVNÍ NÁPLŇ

  • Montáž nejmodernějších výtahových technologií
  • Práce v teamu
  • Příprava před instalací výtahů
  • Spolupráce s dalšími řemeslníky a kolegy

CO POŽADUJEME?

  • Vzdělání v elektro oboru
  • Platnou Vyhláško 50 §6/ NV 194/2022 Sb.
  • ŘP sk B chuť cestovat
  • Zájem se dál rozvíjet v oboru

CO NABÍZÍME?

  • Flexibilní pracovní dobu a navíc o půl hodinky kratší
  • 25 dnů dovolené
  • Příspěvek na stravování a caffetérii
  • Příspěvek na penzijní/životní pojištění
  • Příspěvek na Multisport kartu
  • Pracovní poměr na dobu neurčitou
  • Zvyšování a prohlubování kvalifikace na náklady zaměstnavatele
  • Místo výkonu práce: Brno + výjezdy

  • Práce Brno
  • Brno - Nabídka práce v okolních lokalitách

    38 024
    10 567