Elektrikář (až 60 tis. Kč, jedna směna)
  • Přišimasy
Přišimasy
RECRUITMENT FACTORY s.r.o.
15. 10. 2024
45 000 Kč - 60 000 Kč

Rozšiřujeme náš tým! Směny PO – PÁ, víkendy volné. Hledáme elektrikáře, který si umí poradit s rozmanitými výzvami ve výrobě kolem strojů jako jsou vstřikolisy a vyfukovačky. Připojte se k našemu týmu a pošlete nám životopis.

Náplň práce:

  • Vaším úkolem bude zajišťování elektro údržby a provádění drobných elektrikářských prací v podniku.
  • Diagnostika a řešení technických poruch, spolupráce s externími servisy a aktivní účast na nákupu náhradních dílů.
  • Zodpovědnost za aktualizaci a udržování technické dokumentace, což je klíčové pro hladký chod našeho výrobního procesu.
  • Vaše práce a zručnost mohou být odměněny růstem mzdy, zejména pokud se osvědčíte v elektrotechnice nebo seřizování strojů.

Požadavky:

  • Minimálně středoškolské vzdělání v technickém oboru s praxí.
  • Vyhláška 50/1978 Sb. §6, nebo nová podle zák. 250.
  • Zkušenosti s PLC vítány, programování není nutné.
  • Zkušenost se seřizováním strojů výhodou.
  • Řidičský průkaz skupiny B.
  • Proaktivní přístup k řešení problémů, manuální zručnost a spolehlivost. Preferujeme rozumné tempo a kvalitu, před stresem a hromadou úkolů, kdy není čas dotáhnout pořádně ani jeden

Co nabízíme:

  • Mzda v rozpětí 45 000 až 60 000 Kč ve fixu v závislosti na zkušenostech a dovednostech, protože je velký rozdíl, zdali máte 2 či 20 let praxe.
  • Kvalitní zaškolení a podpora profesního růstu.
  • Práce v příjemném prostředí PO – PÁ, s volnými víkendy.
  • Zázemí stabilní společnosti a pracovní smlouva na dobu neurčitou s tříměsíční zkušební dobou.
  • Měsíční odměny, nadstandardní příplatky za přesčasy i za noční, pokud budete chtít (+50 %).
  • 25 dní dovolené.
  • Zdravotní volno.
  • Stravenkový paušál a další.

Pošlete nám svůj životopis. Těšíme se na vaše přihlášky a možnou spolupráci!

  • Práce Přišimasy
  • Elektrikář Přišimasy
  • Přišimasy - Nabídka práce v okolních lokalitách

    2 414
    334