ELEKTRIKÁŘ - I PRO ABSOLVENTY (32-45.000 Kč)
  • Jihočeský kraj
Jihočeský kraj
AC Jobs, s.r.o.
5. 8. 2022
32 000 Kč - 45 000 Kč měsíc

Láká Vás pracovat v české firmě? Máte elektro vzdělání a vyhlášku č. 50/1978? Nevadí Vám pracovat na směny? Pošlete nám svůj životopis!
Stabilní česká firma s dlouholetou tradicí hledá do svého týmu nového kolegu/kolegyni na pozici:

PRACOVNÍ NÁPLŇ

  • Elektro údržba na výrobních zařízení
  • Tahání kabelů po provozu výroby
  • Občasná výměna světel a vypínačů
  • Čtení v technické dokumentaci
  • Práce v týmu
  • Mimořádné řešení havarijních stavů o víkendu

CO POŽADUJEME?

  • SOU nebo SŠ v oboru elektro
  • Vyhláška č. 50/1978
  • Praxe v oboru výhodou
  • ŘP sk. B výhodou
  • Ochota pracovat v nepřetržitém provozu

CO NABÍZÍME?

  • 5 týdnů dovolené
  • Stravenky a závodní stravování
  • Motivační odměny
  • Příspěvek na dopravu
  • Příspěvek do cafeterie
  • Příjemné pracovní prostředí
  • Možnost nákupu produktů firmy za výhodné ceny
  • Nástup možný IHNED
  • Pracovní místo: Tábor