Elektrikář - mzda od 32 tis., přímo do kmene
  • Lovosice
Lovosice
Randstad HR Solutions s.r.o.
13. 5. 2022
30 000 Kč - 35 000 Kč 30000 - 35000 Kč/měsíc
Informace o pracovní pozici

Nabídka:

Požadavky: popis pozice

Máte SO či SŠ s technickým zaměřením? Vyznáte se v technické dokumentaci a elektroschématech?  Dáváte přednost zaměstnání přímo v kmenovém stavu společnosti?

Pak je tato nabídka přímo pro Vás!

Do sladké výrobny cukrovinek v Lovosicích hledáme nové kolegy na pozice Elektrikáře a Údržbáře. Jedná se o práci ve směnném provozu.

co bude náplní Vaší práce

- odstraňování závad na elektrickém zařízení

- revize a kontrola spotřebičů

- provádění preventivní a operativní údržby strojů

- seřizování výrobních zařízení- mzdu dle zkušeností

co vám nabídneme

- od 30 tis.

- příplatky za práci ve 3 a 4 směnném provozu

- možnost profesního růstu

- prémie

- 5 týdnů dovolené

- závodní stravování

- příspěvek na penzijní pojištění

- zvýhodnění životního pojištění

- benefitní SODEXO karta

- zvýhodněný zaměstnanecký tarif

- odkup firemních produktů za zvýhodněné ceny

co od vás očekáváme

- SO / SŠ vzdělání technického zaměření

- schopnost orientace v technické dokumentaci

- znalost práce na PC

- zkušenosti s údržbou a opravou technického zařízení

- u pozice elektrikáře vyhl. č. 50

jak se přihlásit

Zaujala Vás tato pozice? Skvělé - teď už zbývá jen odpovědět :-)

Stiskněte tlačítko "Odpovědět" a vyplňte kontaktní formulář na následující straně.

Připojte také svůj životopis, či jiné dokumenty.