Elektro konstruktér (m/ž) | až 65 000 Kč | 25 dní dovolené
  • Mělník
Mělník
25. 1. 2023
50 000 Kč - 65 000 Kč měsíc
Informace o pracovní pozici

Nabídka:

Požadavky: Pro našeho významného klienta zabývající se výrobou brousících strojů pro obrábění kovů a filtračních zařízení pro průmyslové čištění vzduchu, hledáme novou posilu na pozici Elektro konstruktér (m/ž).

Co Vám nabízíme:

* Základní mzda ve výši až 55 000 Kč

* Měsíční odměna ve výši 15-18 % ze základní mzdy (po zkušební době)

* Flexibilní pracovní doba (pevné jádro 9:00-14:30)

* 5 týdnů dovolené

* Dotované závodní stravování - výběr z 5 variant za krásných 35-45 Kč

* Příspěvek na penzijní připojištění 7 200 Kč (ročně)

* Flexi Pass pro volnočasové aktivity ve výši až 12 000 Kč (ročně)

* Finanční odměny při pracovních a životních výročích

* Bezplatné firemní jazykové kurzy

* Odměna za doporučení nového kolegy 20 000 Kč

* Firemní rekreační zařízení v Harrachově a ve Špindlerově Mlýně

* Další letní a zimní akce

Náplň práce:

* Přiřazovat elektrické, hydraulické a pneumatické prvky k mechanickým částem stroje

* Pomocí projekčního SW zakreslit zvolené prvky do schémat

* Dohled nad prvky a jejich zapojení, aby nedocházelo k jejich záměnám

* Komunikovat s ostatními vývojáři ohledně optimalizace a technické podpory

Požadujeme:

* SŠ/VŠ vzdělání elektrotechnické

* Vyhláška 50/78 Sb. min. §6 nebo NV 194/2022 Sb. §6

* Komunikativní znalost německého nebo anglického jazyka

* ŘP sk. B (příležitostné cesty v rámci ČR ale i do zahraničí)

Zaujala Vás naše pracovní nabídka? Neváhejte a zašlete svůj životopis. V případě dotazů nás kontaktujte na telefonním čísle +420 607 051 042. Těšíme se na Vás! Tým ProJob.