Elektro projektant/ka
  • Jihlava
Jihlava
Spin HR s.r.o.
29. 4. 2023
Informace o pracovní pozici

Náplň práce:

- Plánování a management elektro výroby

- Správa zakázek firmy na elektro oddělení

- Příprava podkladů pro nákup a instalaci komponentů na vyráběném zařízení

- Koordinace práce s ostatními relevantními účastníky v rámci společnosti

- Řízení a plánování lidských zdrojů v oddělení elektro

- Práce s technickou dokumentací

- Komunikace se zákazníky a dodavateli

- Řízení přípravy a tvorby dokumentace elektro projektů

- občasné cesty do zahraničí po celém světě

Požadujeme:

- Minimálně SŠ v oblasti automatizace/elektrotechniky, VŠ výhodou

- Odborná způsobilost podle vyhl. 50 § 6 (§ 10 výhodou)

- Orientace v elektrotechnické dokumentaci

- Znalost komunikativní znalost AJ, minimálně pro čtení technické dokumentace

- Ostatní jazyky výhodou

- Základní znalost Autocad, Microsoft Office

- ŘP sk. B

- Znalost řídících systému Siemens výhodou

- Zkušenosti s programováním výhodou

- Znalost kreslení v Eplan P8

- Schopnost týmové práce, flexibilita, důslednost, zodpovědnost

- Všeobecný přehled v automatizaci

Nabízíme:

- Měsíční prémie navíc až do výše 1/3 platu

- Náborový příspěvek

- Příspěvek na penzijní připojištění

- Odměna za doporučení nového kolegy

- Dotované stravování v závodní jídelně

- Možnost kariérního růstu

- Jazykové a další vzdělávání

- Finanční odměna za pracovní a životní jubilea

- Kvalitní ubytování za dotovanou cenu

Kód: LH_KR_2738

  • Práce Jihlava
  • Projektant Vyskytná nad Jihlavou
  • Projektant Luka nad Jihlavou
  • Projektant Jihlava
  • Jihlava - Nabídka práce v okolních lokalitách

    1 902
    254