Elektromechanik - příspěvek na dopravu a smlouva na neurčito
  • Ostrava
Ostrava
ADECCO spol. s r.o.
25. 11. 2022
33 000 Kč - 45 000 Kč měsíčně
Informace o pracovní pozici

Informace

HLEDÁME ŠIKOVNÉ ELEKTROMECHANIKY ÚDRŽBY!!!

Jaká by byla Vaše náplň práce:

- být součástí týmu, který se stará o naše zařízení, podílí se na jejich instalaci a učí se novým věcem (postupně krok za krokem)

- být zodpovědný za preventivní a periodické prohlídky výrobních zařízení

- aktivně odhalovat a analyzovat problémy na našich automatických zařízeních

- realizovat nápravná opatření

- spravovat agendu náhradních dílů (dostupnost zásob, jejich objednávání a komunikace s dodavateli)

- denně komunikovat s mistry výroby, procesními inženýry a vedením údržby

- provádět zálohu softwaru, diagnostiku HMI panelu a PLC Siemens (znalost Allen Bradley výhodou)

- připravovat kategorizaci a inventář PLC hardwaru

Co od vás očekáváme

Jaké znalosti a dovednosti by jste měl mít:

- hledáme kolegu se zkušeností s elektro údržbou výrobních zařízení

měl by jste se umět orientovat v elektro dokumentaci

- jste minimálně vyučen (technický směr) a má prokazatelnou praxi na obdobné pozici

- máte platnou zkoušku z vyhlášky 50/1978 Sb., min. §6 (osoba znalá)

- máte znalost programovacího SW TIA Portal (výhoda)

Co vám nabízíme

A co za to:

- Najdete u nás odpovídající mzdu včetně odměny za vykonanou práci a příspěvku na dopravu

- Samozřejmostí je naše péče o vás a systém benefitů v podobě stravenek (v hodnotě 123 Kč)

- příspěvku na volnočasové aktivity v podobě benefitní karty v hodnotě 1.000 Kč na měsíc

- příspěvku na penzijní pojištění v hodnotě 1.000Kč na měsíc

- 25 dní dovolené a 2 dny SICK DAY.

Ale především u nás najdete tým lidí, který se na Vás těší a pomůže Vám s Vaším zaškolením.

Nástup možný po dohodě, dle možností vybraného kandidáta. Smlouva je ihned na dobu neurčitou.

Naše zaměstnance podporujeme v odborném růstu a poskytujeme jim potřebná školení a certifikace.

Zaujalo tě to? Jdeš do toho s námi? Skvělé!

Pošli svůj životopis a domluvíme se na osobní schůzce.