Elektromechanik strojní údržby, Zámrsk u Vysokého Mýta, 50 000 Kč bonus
  • Zámrsk
Zámrsk
BOHEMIA RINGS s.r.o.
26. 7. 2024
Informace o pracovní pozici

O nás:

Jsme strojírenská společnost s

třicetiletou tradicí a pyšníme se silnou pozicí mezi předními výrobci za tepla

válcovaných bezešvých kruhů. Každoročně dodáváme více než 20 000 tun výrobků a

od roku 2018 jsme součástí prestižní skupiny Třinecké železárny – Moravia

Steel. Celý výrobní proces od výkovku až po finální obrobení probíhá pod naším pečlivým

dohledem přímo v areálu v Zámrsku. Zaměřujeme se na preciznost a kvalitu, a

vážíme si každého člena týmu, který k tomuto úspěchu přispívá.

O pozici:

Vaším úkolem bude podílet se na

modernizaci a servisu výrobních technologií tepelného tváření/zpracování a CNC

obrábění a udržování jejich bezproblémového chodu. K dispozici Vám budou

zkušení kolegové a budete mít možnost se učit a rozvíjet například i v rámci řídících

systémů a pohonů Siemens.

Na této pozici Vás čeká různorodá

práce, u které Vám poskytneme veškerá potřebná školení pro Váš profesní růst a

rozvoj.

Co od Vás očekáváme:

SOU/SŠ v oboru elektro

Platné oprávnění dle § 6 vyhl.č.50 nebo

zák.č.250 a nařízení vlády č.194

Praxe nebo zkušenosti v oblasti elektroúdržby ve

výrobní společnosti

Zkušenosti s hydraulikou a PLC, nebo

znalost řídících systémů a pohonů Siemens nejsou nutností, ale velkou výhodou

Ochota pracovat ve směnném 12 hod. provozu

v režimu krátký / dlouhý týden

Co nabízíme:

Náborový příspěvek ve výši 50 000,-

Týden dovolené navíc

Roční docházkový bonus 10 000,-

50% příspěvek na dopravu a dotované stravování

Odměna za doporučení nového kolegy 20 000,-

Příplatky za práci přesčas a v noci +5 % nad

rámec zákoníku práce

Příplatky za práci o víkendu +10 % nad rámec

zákoníku práce

Pravidelné navýšení mzdy (po zkušební době a

poté jednou ročně)

Příspěvek na penzijní spoření v závislosti na délce pracovního poměru až 1 100,- / měsíčně

Zvýhodněné ceny na lázeňské pobyty pro

pojištěnce ČPZP

Pokud chcete být součástí našeho

inovativního týmu a podílet se na tvorbě kvalitních výrobků, neváhejte nás

kontaktovat. Pošlete svůj životopis na email personalni@bohemiarings.cz.

Těšíme se na spolupráci s Vámi!

  • Práce Zámrsk
  • Elektromechanik Zámrsky
  • Elektromechanik Zámrsk
  • Zámrsk - Nabídka práce v okolních lokalitách

    2 582
    337