Elektromontážní technik - pevné sítě
  • Ústí nad Labem
Ústí nad Labem
23. 6. 2022
25 000 Kč - 40 000 Kč měsíc

Hledáme elektromontéra s technickým vzděláním (vyučen/maturita) a se zkušenostmi s montáží elektro a rozvodů.

Pracovní náplň:

- Instalace LAN sítí

- Výstavba dobíjecích stanic

- Montáž optických sítí

Nabídka: - dynamické prostředí

- možnost kariérního růstu

- notebook, mobilní telefon

- osobní automobil s možností využívání k soukromým účelům

- příspěvek na penzijní pojištění

- školení, certifikace, jazykové kurzy, prostor pro sebevzdělávání a další

- sickdays

- odpovídající platové ohodnocení

- práci na plný pracovní úvazek

- práci ve stabilní české firmě s moderními projekty

Požadavky: Požadujeme:

- vzdělání v elektrotechnickém oboru (vyučen, maturita)

- min. praxe 2 roky v elektro montážních pracích, nebo sestavování rozvaděčů výhodou

- technické myšlení a samostatnost

- trestní bezúhonnost, časová flexibilita

- vyhl. 50/78 Sb. §6 a vyšší

- řidičský průkaz skupiny B

- samostatný aktivní přístup k práci

- dobré komunikační dovednosti, schopnost týmové práce

Výhodou:

- zkušenosti s montáží elektro rozvodů (vč. přívodů 230V, zkušenost se zapojení 48V, zemněním rozvaděčů, výstavbou dobíjecích stanic)

- zkušenosti s montáží slaboproudých rozvodů (instalace LAN sítí, montáží optických sítí)

- správa telekomunikačních zařízení

- znalost AJ nebo NJ