ELEKTROMONTÁŽNÍ TECHNIK - PEVNÉ SÍTĚ
  • Ústí nad Labem
Ústí nad Labem
Grafton Recruitment
24. 6. 2022
25 000 Kč - 40 000 Kč za měsíc
Informace o pracovní pozici

POPIS POZICE:

Hledáme elektromontéra s technickým vzděláním (vyučen/maturita) a se zkušenostmi s montáží elektro a rozvodů.
Pracovní náplň:
- Instalace LAN sítí
- Výstavba dobíjecích stanic
- Montáž optických sítí

BENEFITY:

- dynamické prostředí
- možnost kariérního růstu
- notebook, mobilní telefon
- osobní automobil s možností využívání k soukromým účelům
- příspěvek na penzijní pojištění
- školení, certifikace, jazykové kurzy, prostor pro sebevzdělávání a další
- sickdays
- odpovídající platové ohodnocení
- práci na plný pracovní úvazek
- práci ve stabilní české firmě s moderními projekty

POŽADAVKY:

Požadujeme:
- vzdělání v elektrotechnickém oboru (vyučen, maturita)
- min. praxe 2 roky v elektro montážních pracích, nebo sestavování rozvaděčů výhodou
- technické myšlení a samostatnost
- trestní bezúhonnost, časová flexibilita
- vyhl. 50/78 Sb. §6 a vyšší
- řidičský průkaz skupiny B
- samostatný aktivní přístup k práci
- dobré komunikační dovednosti, schopnost týmové práce
Výhodou:
- zkušenosti s montáží elektro rozvodů (vč. přívodů 230V, zkušenost se zapojení 48V, zemněním rozvaděčů, výstavbou dobíjecích stanic)
- zkušenosti s montáží slaboproudých rozvodů (instalace LAN sítí, montáží optických sítí)
- správa telekomunikačních zařízení
- znalost AJ nebo NJ