Elektromontér, elektrikář - okres Vyškova
  • Olomoucký kraj
Olomoucký kraj
ManpowerGroup s.r.o.
13. 5. 2022
neuvedeno plat neuveden
Informace o pracovní pozici

Náplň práce

  • montáž, opravy, revize a servis vyhrazených el. zařízení vysokého i nízkého napětí
  • rozvod elektrických sítí
  • napojování přípojkových skříní
  • zapojování kioskových trafostanic
  • práce v týmu 2-4 elektromontérů
  • práce v terénu - jezdí se firemními auty
  • pracovní doba - 6:30-15:00
  • Požadujeme

  • požadujeme ukončené vzdělání elektrotechnického směru - SOU/SŠ
  • odbornou způsobilost v oboru Vyhl. 50/1978Sb. min. § 6
  • řidičský průkaz skupiny B
  • manuální a řemeslnou zručnost
  • Nabízíme

  • mzdové ohodnocení až 45.000 Kč
  • bonusová složka bez finančního stropu
  • možnost profesního a mzdového růstu
  • v rámci spřátelené školy nabízíme obnovení certifikátů, nebo další vzdělávání
  • týden dovolené navíc
  • nové zázemí, které je rok staré se super vybavením
  • férový šéf, který platí všechny hodiny a přesčasy navíc

  • NABÍRÁME MUŽE I ŽENY
    Naše inzeráty jsou v některých případech psány v ženském nebo mužském rodě. Tento postup byl zvolen výhradně proto, aby bylo dosaženo co nejvyšší plynulosti textu. V žádném případě se nevyjadřuje genderově podmíněný nebo diskriminační přístup naší společnosti k uchazečům a uchazečkám o volná pracovní místa.