MISTR ENERGETIKY
  • Opava
, Opava, Těšínská 1586/66
OSTROJ a.s.
10. 11. 2023
Informace o pracovní pozici

NÁPLŇ PRÁCE:

  • Řízení 9 zaměstnanců oddělení energetiky (elektro, voda, stlačený vzduch, plyny).
  • Zajišťování sběru dat agendy LDS OSTROJ a.s.
  • Plánování a koordinace údržby energetických zařízení (voda, stlačený vzduch, zemní plyn, technické plyny, elektrická energie).
  • Realizace investičních projektů v energetice.
  • Realizace a zavádění strategií energetických úspor.
  • Práce v energetickém systému AISYS.
  • Provozní komunikace s odběrateli energií.
  • Příprava podkladů (sběr provozních dat) pro rozúčtování energií.
  • Provádění hodnocení technického stavu zařízení energetiky včetně návrhu na střední, generální opravy a  investiční požadavky.
  • Návrhy postupů a způsobů oprav zařízení energetiky.

POŽADUJEME:

  • SŠ/VŠ elektro zaměření.
  • Předchozí praxe v energetice podmínkou.
  • Znalost procesů v oblasti energetiky ve výrobní společnosti.
  • Osvědčení dle nařízení vlády 194/2022 sb.
  • Znalost příslušné legislativy a norem.
  • Schopnost vést tým lidí.
  • Komunikační, vyjednávací a organizační schopnosti.
  • Znalost práce na PC - balíček MS Office, Internet, systém AISYS výhodou.
  • Řidičský průkaz sk. B.

NABÍZÍME:

    • 5 týdnů dovolené.

    • Dotované závodní stravování.

    • Příspěvek na dopravu.

    • Náborový příspěvek (u vybraných profesí).

    • Příspěvek na penzijní připojištění.

    • Benefitní program Benefit plus.

    • Motivační odměňování.

    • Firemní akce pro zaměstnance a rodinné příslušníky.

    • Vánoční dárky.

    • Zázemí stabilní a seriózní společnosti.

MOŽNÝ NÁSTUP:

Ihned.

KONTAKTUJTE:

Mgr. Alexandra Zemanová, oddělení Personalistika, alexandra.zemanova@ostroj.cz

Tel.: +420 553 872 173 , +420 731 607 906

PROHLÁŠENÍ O OCHRANĚ OSOBNÍCH ÚDAJŮ:

Zavazujeme se chránit Vaše soukromí. Osobní údaje, které nám poskytnete, budeme zpracovávat výhradně pro účely náboru - výběru nejvhodnějšího uchazeče na základě posouzení Vaší kvalifikace a dřívějších pracovních zkušeností. Více na www.ostroj.cz.

- Nabídka práce v okolních lokalitách

1 604
222