Fakturant/ka ve skladu - Šumperk
  • Šumperk
, Šumperk, Průmyslová 3062/5
Career agency s.r.o.
28. 9. 2024
21 500 Kč - 23 000 Kč
Informace o pracovní pozici

Co vás čeká na této pozici?

• zpracování objednávek a výdejek pro skladníky v interním systému

• základní znalost práce na PC

• práce na 2 směny – jen Po-Pá (víkendy a svátky volno)

• směny: 6:00-14:30 h; 11:00-19:30 h

• práce v dámském kolektivu

• požadujeme spolehlivost, samostatnost a zodpovědnost

• telef. komunikace

• psychická odolnost

Nabízíme:

• zázemí úspěšné české firmy s 30-ti letou tradicí, zaměstnání v perspektivní dynamické společnosti,

• kvartální odměny,

• zvýhodněné ceny potravin a drogerie,

• 20% sleva na nákup v Hobby marketu Kinekus,

• zvýhodněné ceny pohonných hmot a telefonní tarify,

• dotované stravování a firemní kantýna,

• zvýhodněné nákupy na prodejně KOLOMAT, Vítězná 1, Šumperk

• zvýhodněné

nákupy kol a doplňků na www.cyklopoint.cz

V případě zájmu odešlete přihlášku včetně životopisu. MZDA je uvedena v hrubém. Požadovaný nástup od 1.10.2024, nebo dohodou.

- Nabídka práce v okolních lokalitách

2 661
334