Fixní mzda od 155 Kč/hod! Hledáme operátora/ku ve výrobě !
  • Olomouc
Olomouc
ADECCO spol. s r.o.
13. 5. 2022
155 Kč - 155 Kč hodina
Informace o pracovní pozici

Informace

Pracovní náplň:

– Obsluha strojních zařízení

– Práce se surovinami a recepturami

– Příprava a vaření čokoládových hmot

– Kontrola kvality výrobků

Místo výkonu práce: Olomouc – je to k nám kousek z vlaku, autobusu i z centra města.

Co od vás očekáváme

- Manuální zručnost

- Spolehlivost

- Uživatelskou znalost PC

- Chuť učit se novým věcem

- Ochotu pracovat na třísměnný provoz

- Potravinářský průkaz (poradíme, jak zařídit)

Co vám nabízíme

- Fixní mzdu od 155 Kč/hod

- Příplatek za pracovní prostředí 900 Kč měsíčně

- Nadstandardní příplatek za odpolední směnu průměrně 210 Kč měsíčně

- Příplatky za práci v noci a za víkendové směny

- Dotované stravování na pracovišti – možný výběr ze třech jídel!

- Dovolenou 25 dní

- Zaměstnanecké slevy v podnikové prodejně