FW/HW Engineer (m/ž)
  • Brno
, Brno, Tuřanka 1222/115
ALIS Tech s.r.o.
18. 4. 2024
45 000 Kč - 65 000 Kč
Informace o pracovní pozici

NÁPLŇ PRÁCE

Řešení výrobních projektů. Optimalizace produktů a technologických postupů. Vývoj FW pro platformy Arduino, ESP32, STM32, RPi. Vedení a odpovědnost za konkrétní část vývojového projektu. Kooperace v rámci R&D týmu (FW, SW, HW).

PROČ NAPSAT PRÁVĚ NÁM

Kolektiv a náplň práce: Pracovní prostředí s kolektivem, do kterého se budeš těšit nejenom každé ráno, kdy Ti zazvoní budík, ale dle slov kolegů ještě, než zaspíš. Můžeme Ti nabídnout součinnost na velkých a významných projektech z prostředí B2B sektoru. Zachraňujeme lidské životy – proto významné. Prostředí, ve kterém se můžeš naučit spoustu velkých věcí za super krátkou dobu, pakliže jsi jako houba, co saje zkušenosti, kterých se kolem Tebe chrlí nespočet.

Časová flexibilita: Flexibilní pracovní doba – máme tu ranní ptáčata, co tu straší od 6 ale i ty, co si rádi pospí a dochází až na 9 hod.

Benefity: Služební PC, služební telefon, teambuildingové akce, práce s nejmodernějšími programovacími technikami, odborné vzdělávání, pružná pracovní doba.

POŽADAVKY NA POZICI

Znalosti: Zkušenosti z prostředí výroby velkou výhodou. Talent pro technické obory. Pokročilá znalost z elektrotechnického oboru. Arduino IDE, C, C++, C#, Node.js, React.js. Výhodou: rest api (express), databáze (MongoDB, SQlite3), socketio api a GraphQl.Výhodou: V rámci React znalost core ui, nginx, debian a pm2.

Jazyk: Pasivní znalost angličtiny – pro čtení dokumentace v EN.

Charakter: Smysl pro detail, zodpovědnost a týmového ducha.

​SPECIFIKACE POZICE

Smlouva: Full-time job, smlouva na dobu neurčitou.

Nástup: Už dnes jsi nám chyběl/a při vývoji. Potřebujeme zrychlit – nemůžeme se Tě už dočkat!

Místo výkonu práce: Tuřanka 1222/115, Slatina 627 00 Brno nebo náměstí Spojenců 3138/5A, 796 01 Prostějov.

Mzdové ohodnocení: Jsme si vědomi hodnoty člověka, kterého hledáme, a proto Tě ohodnotíme spravedlivě podle Tvých zkušeností a znalostí.

- Nabídka práce v okolních lokalitách

1 973
266