Fyzioterapeut - brigáda (směny podle domluvy)
  • Luhačovice
, Luhačovice, Lázeňské náměstí 436
Lázně Luhačovice a.s.
22. 5. 2024

Hledáte brigádu, která vás bude bavit? Máte potřebnou kvalifikaci?

Výpomoc za dlouhodobější PN (cca do konce září)

Pracoviště: Hotel Palace ***

Požadujeme:

  • VOŠ nebo VŠ v oboru fyzioterapie

  • profesionální přístup, komunikativnosti a vstřícné vystupování

  • schopnost týmové spolupráce

Náplň práce:

  • provádění fyzioterapie v souladu s diagnózou lékaře

  • pohybová léčba – individuální tělocvik, léčebný skupinový tělocvik, léčebný tělocvik v bazénu

  • reflexní masáže, klasické masáže

  • aplikace metod fyzikální terapie

  • měkké a mobilizační techniky

Nabízíme:

  • zázemí a stabilitu silné společnosti

  • pracovní doba 7,5 hod. (pondělí - pátek 7:00 - 15:00)

  • práce na DPP, DPČ s možností budoucího stálého úvazku

  • mzdu včetně všech zákonných příplatků dle Zákoníku práce

  • zaměstnanecké stravování

  • pracovní oděv který i pereme

- Nabídka práce v okolních lokalitách

2 344
339