Globální Lean specialista (AJ)
  • Třebíč
Třebíč
NOVÝ START, personální agentura s.r.o.
27. 6. 2024

Máte již zkušenosti v oblasti štíhlé výroby a rádi byste je zúročili na globální úrovni? Na Třebíčsko hledáme posilu pro rozvoj několika zahraničních poboček koncernu. Nutná aktivní angličtina (min.B2). Mzda 60-80 tis. Kč 13x ročně + odměny, smlouva na neurčito, home office, plno příspěvků.

CO BUDETE DĚLAT?

  • Řídit a implementovat LEAN aktivity v oblasti Suppy Chain Managementu
  • Spolupracovat a podporovat ostatní pobočky koncernu (Německo, Mexiko, Čína, Rumunsko, ČR)
  • Zodpovídat za vytváření logistických standardů a procesů na globální úrovni
  • Mít na starost hloubkové analýzy procesů dodavatelů
  • Eliminovat formy plýtvání
  • Vést LEAN workshopy a aktivity
  • Sledovat KPI a měřit efektivitu Lean aktivit
  • Organizovat školení štíhlé výroby

CO VÁM NABÍZÍ FIRMA?

  • Zázemí stabilní společnosti s moderní atmosférou
  • Nástupní plat ca. 60-80 tis. Kč hrubého + odměny
  • 13.plat
  • Roční prémie (až 24 000 Kč ročně)
  • 5 týdnů dovolené
  • PS na dobu neurčitou
  • Možnost Home Office
  • Věrnostní prémie
  • Příspěvek na stravu (až 2 300 Kč čistého měsíčně)
  • Příspěvky na jazykové vzdělání (až 12 000 Kč ročně)
  • Příplatky za znalost cizích jazyků (úroveň B1- 500 Kč měsíčně, B2-1000 Kč měsíčně)
  • příspěvek na penzijní připojištění (6 000 Kč ročně)
  • další benefity (Cafeterie, slevy u obchodních partnerů apod.)
  • Firemní akce
  • Místo výkonu práce: Třebíč

  • Práce Třebíč
  • Specialista rizik Třebíč
  • Specialista reportingu Třebíč
  • Specialista pro vzdělávání Třebíč
  • Specialista pro nábor Třebíč
  • Bankovní specialista Třebíč
  • Event specialist Třebíč
  • Specialista ISO Třebíč
  • Databázový specialista Třebíč
  • Hypoteční specialista Třebíč
  • CRM specialista Třebíč
  • Třebíč - Nabídka práce v okolních lokalitách

    2 582
    337