Havířov, úklidový pracovník/ce, ZÁSTUP, zkrácený úvazek, ID/OZZ (max. 2.st.)
  • Havířov
, Havířov, U Pošty 372/5
Uklidator.cz, s.r.o.
22. 3. 2024
125 Kč

Pro oblast Havířov a okolí hledáme úklidové pracovníky/ce - ZÁSTUP, na úklid za nepřítomné pracovníky/ce (např. dovolená, nemoc, atd.)

Řidič rozváží z Havířova úklidové pracovníky/ce na dané zakázky autem (tam i zpět).

Úklid se provádí v ranních a dopoledních hodinách dle potřeby.

Pracovník/ce čeká na telefon, domluva, kdy a kam se pojede. Každý den může být jiná zakázka.

Náplň práce:

- mytí oken (2x ročně)

- běžný úklid kancelářských a společných prostor, úklid vchodů

Nabízíme:

- HPP/zkrácený úvazek (max. 4h)

- dle domluvy možno na DPP

- 125 Kč/h

- nástup IHNED

Požadujeme:

- spolehlivost

- samostatnost

- ID/OZZ

- ČISTÝ TRESTNÍ REJSTŘÍK

V případe zájmu nás, prosím, kontaktujte  telefonicky: 771280820 v pracovní dny (7-11h)

nebo e-mailem:prace@uklidator.cz (zaslat životopis).

- Nabídka práce v okolních lokalitách

1 937
259