Hledá se vedoucí směny na kontrolu kvality (Nová Ves - Okříšky)
  • Okříšky
Okříšky
100% REWORK s.r.o.
7. 3. 2024

Hledáme novou kolegyni nebo nového kolegu, který u zákazníka doplní náš tým o pozici vedoucí směny.

Náplň práce:

  • vedení teamu 5-10 lidí,

  • komunikace s kvalitáři,

  • spolupráce s koordinátorem,

  • rozdělení práce a kontrola dodržování pracovních postupů,

  • zapisování výsledků online,

  • Komunikace přes interní klapku,

  • kontrola OOPP a namátková kontrola,

  • práce na ranní a odpolední – občas noční.

Požadujeme:

  • dobrý zrak – brýle nejsou překážkou,

  • znalost práce s PC (základní znalost kancelářského balíčku),

  • ŘP velkou výhodou,

  • pečlivost, spolehlivost, komunikativnost, flexibilitu,

  • pozitivní přístup k práci.

Nabízíme:

  • nástup možný ihned,

  • stravenkový paušál v hodnotě 99,-Kč/odpracovaný den (+- 2.000,- Kč/měsíčně),

  • odměnu za doporučení nového kolegy,

  • měsíční příspěvky do benefitního programu Cafeterie,

  • 2 sick days za rok,

  • zvýhodněné mobilní a internetové tarify,

  • slevu na nákup vozidel Škoda,

  • VIP členství DATART.

  • Práce Okříšky
  • Inženýr kvality Okříšky
  • Okříšky - Nabídka práce v okolních lokalitách

    1 937
    259