Hledáme Administrativního Pracovníka / Pracovnici
  • Ostrava
, Ostrava, Listopadová 295/32
ČESKÁ OCHRANNÁ SLUŽBA, a.s.
26. 9. 2024

Přidejte se k týmu ČESKÉ OCHRANNÉ SLUŽBY a.s., přední regionální společnosti v oblasti bezpečnostních a úklidových služeb.

O nás:

ČESKÁ OCHRANNÁ SLUŽBA a.s. je renomovaná Ostravská společnost specializující se na poskytování kvalitních bezpečnostních a úklidových služeb. Naším cílem je zajistit bezpečí a pohodlí pro naše klienty prostřednictvím profesionálního a spolehlivého servisu.

Náplň práce:

•Běžná korespondence s dodavateli a odběrateli

•Příprava dokumentů pro výběrová řízení

•Administrativní činnosti

•Vyhodnocení výsledků středisek ve spolupráci s hlavní účetní

•Příprava cenových kalkulací

•Příprava smluv dle vzoru

•Kontrola přijatých faktur a spolupráce při vystavení faktur

•Komunikace s Úřadem práce pro potřeby vyřízení dotací na zaměstnance

•Komunikace a korespondence se státními institucemi

Požadujeme:

•Minimálně středoškolské vzdělání, vysokoškolské výhodou

•Znalost MS Word a Excel

•Základní znalost účetnictví

•Pečlivost, samostatnost a organizační schopnosti

•Výborné komunikační dovednosti

•Zkušenost v oboru bezpečnostních nebo úklidových služeb výhodou

Nabízíme:

•Pracovní dobu od 8:00 do 16:00 hodin

•Zajímavou a různorodou práci v dynamickém prostředí

•Možnost profesního růstu a dalšího vzdělávání

•Přátelský kolektiv a podporu zkušeného týmu

•Mzda 30 000,- + prémie

Místo pracoviště:

•Listopadová 295/32 Ostrava Kunčičky, s dobrou dostupností MHD a možností parkování

Jak se přihlásit:

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám svůj životopis a motivační dopis na skarpa@coska.cz. Uzávěrka přihlášek je 5.10.2024.

Těšíme se na Vaši odpověď!

- Nabídka práce v okolních lokalitách

2 623
325