Hledáme elektromechanika strojů a zařízení - Elektromontér
  • Brno
Brno
ADECCO spol.s r.o.
13. 5. 2022
Informace o pracovní pozici

Náplň práce

- Údržba a oprava elektrických části vyfukovacích strojů, drtičů plastů a ostatních strojů nezbytných pro výrobu

- Odstraňování závad na strojích

- Práce se systémem - tvorba záznamů o údržbě, hlášení apod.

- Zajišťování pohotovosti

Benefity

- Zajímavé mzdové ohodnocení dle zkušeností uchazeče

- Práce v přátelským a rodinným prostředí

- Mimořádná odměna až do výše 13. mzdy

- Roční navyšování mzdy

- 6 dní dovolené navíc nebo možnost čerpat benefity v oblasti zdraví, kultury, sportu, relaxace nebo vzdělávaní

- Stravenkový paušál a dotované jídlo

- Odborní kurzy a kariérní rozvoj

- Firemní večírky a akce

Předpoklady

- Platná vyhláška 50 §6

- Slaboproud podmínkou

- Silnoproud výhodou

- Zkušenosti s opravami a údržbou strojů a zařízení – praxe na obdobné pozici minimálně 1 rok

- Ochota pracovat ve 3-směnném provozu

- Zkušenosti s hydraulikou výhodou

Nabízená mzda

mzdové ohodnocení dle zkušeností, mimořádná odměna až do výše 13. mzdy, roční navyšování mzdy