Hledáme invalidní důchodce a OZZ pro kontrolu kvality úklidu na HPP
  • Ostrava
Ostrava
TSC Cleaning, a.s.
30. 5. 2024

Dlouholetá dynamická, úklidová společnost hledá invalidní důchodce a OZZ na pracovní pozici:

Kontrolor kvality úklidu

Místo: Dopravní podnik Ostrava - Poruba, Moravská Ostrava a Přívoz

Náplň práce: kontrola kvality úklidu, dohled a koordinace nad úklidovými pracovníky

Směnnost a úvazek: 8 hod./den, od 19:00 - do 03:00 hod., od 03:00 - do 11:00 hod. Je zde možnost i zkráceného úvazku na 4 nebo 6 hod./den. Vše, dle domluvy s provozním vedoucím.

Požadavky: práce je vhodná pouze pro invalidní důchodce a OZZ bez většího fyzického a psychického omezení...

Nabízíme:

  • dlouhodobou spolupráci
  • Mzda: dohodou, dle úvazku
  • Náborový příspěvek do výše 15 tis., na HPP - dle úvazku
  • příspěvek na dopravu, 0 - 1000 Kč
  • služební telefon
  • multisport card

Nástup: možný ihned/dle domluvy

Pokud Vás nabídka práce oslovila, zašlete nám Váš profesní životopis.

E-mail: Lenny.Pavlikova@tsc-group.cz

Předem děkujeme za Vaše reakce....

  • Práce Ostrava
  • Kontrolor kvality Ostrava
  • Inženýr kvality Ostrava
  • Manažer kvality Ostrava
  • Ředitel kvality Ostrava
  • Plánovač kvality Ostrava
  • Ředitel kvality a ISO Ostrava
  • Ostrava - Nabídka práce v okolních lokalitách

    2 301
    327