Hledáme obsluhu VZV - 140 Kč/hod. + docház. bonus 3400 Kč/měs.
  • Ostrava
Ostrava, Ostrava, Na Rovince
TSC Group, a.s.
17. 9. 2024

Prosperující, úklidová společnost TSC Cleaning, a.s., hledá uchazeče s oprávněním na vysokozdvižný vozík (VZV). Praxe výhodou!

Místo: Ostrava - Hrabová - ITT. (bus č. 48 - ul. Na Rovince)

Náplň práce: svoz výrobního odpadu z určených míst a starost o odpadové hospodářství.

Směnnost:  11 hod./den, krátký - dlouhý týden.

Mzda: 140,-Kč/hod., + noční příplatky, víkendové příplatky, docházkový bonus až 3400 Kč/měs.

Úvazek: plný, na HPP, popř. na dpp, dpč.

Nástup: možný ihned.

Požadujeme:

  •  řidičské oprávnění VZV
  • zodpovědný přístup k práci
  • samostatnost

Nabízíme

  • stabilní práci na HPP, popř. na dpp, dpč.
  • Mzda: 140,-Kč/hod.
  • docházkový bonus až 3400 Kč/měs.
  • noční příplatky
  • víkendové příplatky

Kontakt: volejte PO - PÁ, od 8:30 - do 16:00 hod. nebo nám napište. email:  Lenny.Pavlikova@tsc-group.cz, tel. 605223351.

Děkujeme za Vaše reakce...

  • Práce Ostrava
  • Obsluha stavebních strojů Ostrava
  • Obsluha čerpací stanice Ostrava
  • Obsluha energetických zařízení Ostrava
  • Ostrava - Nabídka práce v okolních lokalitách

    2 643
    337