Hledáme posily do výroby /elektromechanik-navíječ/ jednosměnný provoz
  • Vsetín
Vsetín, Vsetín, Vsetín
MO agency s.r.o.
13. 9. 2024

Nabízíme dlouhodobé zaměstnání pro šikovné a spolehlivé pracovníky ve Vsetíně.Exkurze ve výrobě + nástup možný ihned nebo dle dohody.

PRACOVNÍ NÁPLŇ:

  • navíjení drátových cívek
  • výroba profilových cívek
  • vkládání a zapojování vinutí /drátové, profilové/

POŽADUJEME:

  • ÚSO, případně vyučení v technickém oboru
  • dobrý zdravotní stav a fyzickou zdatnost (práce vhodná spíše pro muže)
  • jeřábnický a vazačský průkaz výhodou
  • technickou a manuální zručnost
  • dobrou pracovní morálku
  • schopnost učit se novým věcem, trpělivost a pečlivost
  • výpis ze zdravotní dokumentace

NABÍZÍME:

  • dlouhodobou pracovní příležitost ve stabilní společnosti
  • práci na HPP a přátelský kolektiv
  • jednosměnný provoz + možnost přesčasů
  • možnost profesního růstu
  • odpovídající mzdové ohodnocení dle zkušeností
  • možnost týdenních záloh
  • 25 dnů dovolené
  • nástup možný ihned

  • Práce Vsetín
  • Vedoucí provozu Vsetín
  • Elektromechanik Lhota u Vsetína
  • Elektromechanik Vsetín
  • Zástupce vedoucího provozu Vsetín
  • Pracovník letového provozu Vsetín
  • Pracovník poštovního provozu Vsetín
  • Zaměstnanec provozu restaurace Vsetín
  • Specialista provozu sítí a služeb Vsetín
  • Supervizor výroby Vsetín
  • Technolog výroby Vsetín
  • Vsetín - Nabídka práce v okolních lokalitách

    2 598
    337