Hosteska - Spraying Girl 250/h
  • Praha
Praha
Gudmund s.r.o.
27. 8. 2024
250 Kč - 250 Kč

Přidej se k nám a rozvoň svět! Pozice Spraying Girl ti nabízí možnost prezentace luxusních vůní v příjemném prostředí a to bez nutnosti přímého prodeje a manipulace s penězi. Pokud miluješ parfémy a chceš s nimi i pracovat, ozvi se.

A jaká je náplň práce?

  • Tvou starostí bude prezentace a propagace parfémů na prodejně.
  • Budeš dělat tzv. Spraying = aplikace vůně zákazníkům.
  • Komunikace se zákazníky a zajišťování příjemného zákaznického zážitku při jejich nákupu.

    Co požadujeme:

    • Příjemné a reprezentativní vystupování.
      •  Zodpovědnost a pečlivost.

      Nabízíme:

      • Motivující mzdové ohodnocení.
      • Různorodou práci v přátelském kolektivu.
      • Možnost pracovat v příjemném prostředí.
      • Kvalitní zaškolení.

    • Práce Praha
    • Hosteska Praha
    • Praha - Nabídka práce v okolních lokalitách

      2 598
      337