HR BUSINESS PARTNER (50-55.000 Kč)
  • Středočeský kraj
AC Jobs, s.r.o.
8. 4. 2022
50 000 Kč - 55 000 Kč měsíc

Jste zkušený personalista a máte tah na branku? Baví vás komunikovat a řešit náborové procesy? Angličtina vám nedělá problém?
Pak hledáme právě vás!
Nadnárodní výrobní společnost hledá posilu do svého týmu na pozici:

PRACOVNÍ NÁPLŇ

  • Zastřešení náboru (pozice do výroby, specialisti, manažerské pozice)
  • Zodpovědnost za náborový proces
  • Administrace pracovního poměru
  • Poskytování podpory manažerům a zaměstnancům v personální oblasti
  • Budování značky společnosti (veletrhy, workshopy, spolupráce se školami, atd.)
  • Další administrativa v rámci personální agendy a pracovně právní oblasti

CO POŽADUJEME?

  • Zkušenost v roli HR Specialisty
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • Znalost pracovního práva
  • Komunikační, organizační a vyjednávací schopnosti

CO NABÍZÍME?

  • Pružnou pracovní dobu
  • 5 týdnů dovolené
  • Stravenky
  • Penzijní připojištění
  • Bonus pro zaměstnance
  • Termín nástupu: dle domluvy
  • Místo výkonu práce: Brandýs nad Labem