HR Koordinátor - příležitost i pro juniory
  • Středočeský, Kladno
Kladno
MANPOWER
6. 8. 2022

Láká vás oblast HR, ale nemáte zatím potřebné zkušenosti? Jste samostatná, komunikativní osobnost s organizačními schopnostmi? Jste časově flexibilní a nelpíte na práci od 9 do 5? Příjemné vystupování a zdravý selský rozum vám není cizí? Pak možná hledáme právě vás!

POPIS POZICE:
  • koordinace směn přidělených zaměstnanců u klienta (cca 250 zaměstnanců)
  • nábor zaměstnanců - inzerce, komunikace s kandidáty a spolupráce na jejich testování
  • zajištění nástupního dne zaměstnanců - uvítání nováčků, předání pracovních pomůcek a uvedení na pracoviště klienta
  • příprava pracovně právních dokumentů a jiné administrativy související se vznikem, průběhem i ukončením pracovního poměru
  • příprava mzdových podkladů - docházky, srážky atd.
  • každodenní komunikace a pravidelné meetingy s klientem

PROFIL KANDIDÁTA:
  • jste komunikativní osobnost s pozitivním přístupem a příjemným vystupováním
  • bez silných organizačních schopností se neobejdete - využijete je při plánování směn, jejich přesouvání, ale i dalších aktivitách
  • jste časově flexibilní, nevadí vám přizpůsobit se potřebám klienta, případně otevřít počítač i o víkendu
  • máte minimálně středoškolské vzdělání a můžete se pochlubit maturitním vysvědčením

NABÍZÍME:
  • příležitost pro juniory získat praxi v HR - nemusíte mít zkušenosti, vše vás rádi naučíme
  • fixní mzdu a bonusový systém
  • rozvoj v podobě propracovaného systému vzdělávání a školení
  • kariérní růst – příležitost stát se v budoucnu mentorem nováčků nebo interním lektorem
  • práci v přátelském týmu, kde vám každý rád poradí, když si s něčím nebudete vědět rady
  • celou řadu benefitů jako jsou stravenky, týden dovolené navíc, sick days, narozeninový den, CSR den, příspěvek na MultiSport kartu, Cafeterii, jazykové kurzy v pracovní době, mobilní tarif i k soukromým účelům a další
  • spolupráci na plný úvazek
  • nástup čím dříve, tím lépe
n