HR SPECIALIST Praha-východ (40-50.000 Kč)
  • Středočeský kraj
AC Jobs, s.r.o.
7. 4. 2022
40 000 Kč - 50 000 Kč měsíc

Máte zkušenosti s náborem a chcete se dále posouvat? Baví vás kompletní náborový proces? Domluvíte se anglicky?
Pak neváhejte a zašlete nám své CV!
Nadnárodní výrobní společnost hledá posilu do svého týmu na pozici:

PRACOVNÍ NÁPLŇ

  • Aktivní nábor uchazečů (výroba i office)
  • Organizace a vedení náborových pohovorů
  • Administrace samotného náboru a po náborových procesů
  • Zodpovědnost za efektivní interní komunikaci
  • Reprezentace značky společnosti (spolupráce se školami aj.)
  • Spolupráce s manažery, vedením společnosti

CO POŽADUJEME?

  • Prokazatelné zkušenosti s náborem (z personální agentury či interního HR)
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • Samostatnost, pečlivost, zvládání administrativních procesů
  • Komunikativní a vyjednávací schopnosti

CO NABÍZÍME?

  • 5 týdnů dovolené
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Cafeterii
  • Příspěvek na stravu
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Roční prémie
  • Datum nástupu: dle domluvy
  • Místo výkonu práce: Brandýs nad Labem