HR SPECIALISTA
  • Most
Most
Grafton Recruitment
6. 8. 2022
35 000 Kč - 45 000 Kč za měsíc
Informace o pracovní pozici

POPIS POZICE:

Chcete se stát členem HR týmu v silné společnosti vyrábějící filtrační techniku?
Na starost budete mít určitou skupinu zaměstnanců, kde budete zodpovídat za kompletní operativu v oblasti HR, tedy systém školení, nábory a podobně. V rámci svého rozvoje budete směřovat k tomu, abyste uměl/a plně zastoupit funkci HR Generalisty.
Budete také zodpovídat za samostatně svěřené projekty pod vedením HR Managera, kdy budete spolupracovat napříč všemi útvary. Možnost vaší seberealizace a rozvoje je tedy velká.

BENEFITY:

- 5 týdnů dovolené, zdravotní volno
- Prémie, 13. plat
- Flexibilní pracovní doba,
- 2x týdně home office
- Mobilní telefon, notebook
- Příspěvek na dopravu
- Příspěvek na penzijní/životní připojistění
- Stravenky
- Vzdělávací kurzy, školení

POŽADAVKY:

- praxe v oblasti HR
- organizační dovednosti
- proaktivní přístup k řešení problémů
Výhodou bude znalost zákoníku práce, zkušenosti s náborem a vzděláváním zaměstnanců.