Hrázný, jezný - obor elektro - Slapy
  • Slapy
Slapy
Povodí Vltavy, státní podnik
24. 5. 2024
Informace o pracovní pozici

Náplň práce

mso-bidi-font-family:"Segoe UI Symbol""> Zajištění obsluhy, kontroly a

údržby elektro zařízení na VD Slapy

mso-bidi-font-family:"Segoe UI Symbol""> Zajištění provozu, obsluhy a

údržby vodního díla a majetku ve správě Povodí Vltavy

mso-bidi-font-family:"Segoe UI Symbol""> Práce ve směnném provozu

mso-bidi-font-family:"Segoe UI Symbol""> Zajišťování převozu plavidel

traktorem s vlekem (květen–září)

Požadujeme

mso-bidi-font-family:"Segoe UI Symbol""> Odborná způsobilost dle

nařízení vlády č.194/2022 Sb.

§6 (nahrazuje vyhlášku č. 50/1978Sb.)

mso-bidi-font-family:"Segoe UI Symbol""> ŘP sk. B a T (C+ E výhodou)

mso-bidi-font-family:"Segoe UI Symbol""> Fyzická zdatnost

mso-bidi-font-family:"Segoe UI Symbol""> Spolehlivost

mso-bidi-font-family:"Segoe UI Symbol""> Bezúhonnost

mso-bidi-font-family:"Segoe UI Symbol""> Výhodou: zkušenost práce s

motorovou pilou, průkaz svářeče, jeřábníka a vazače

Nabízíme

mso-bidi-font-family:"Segoe UI Symbol""> Zajímavou pracovní příležitost

mso-bidi-font-family:"Segoe UI Symbol""> Zázemí stabilního podniku

mso-bidi-font-family:"Segoe UI Symbol""> 5 týdnů dovolené

mso-bidi-font-family:"Segoe UI Symbol""> 5 dnů indispozičního volna

mso-bidi-font-family:"Segoe UI Symbol""> Pracovní doba 37,5 hodin/týden

mso-bidi-font-family:"Segoe UI Symbol""> Zvyšování odborné kvalifikace

mso-bidi-font-family:"Segoe UI Symbol""> Možnost rekreace na

podnikových rekreačních zařízeních v atraktivních lokalitách ČR

mso-bidi-font-family:"Segoe UI Symbol""> Možnost služebního bydlení

mso-bidi-font-family:"Segoe UI Symbol""> Možnost firemního vzdělávání a

jazykových kurzů

mso-bidi-font-family:"Segoe UI Symbol""> Zaměstnanecké benefity

(příspěvky na penzijní spoření, příspěvek na dětské tábory,

stravné, příspěvky na kulturní a sportovní činnost)

Místo výkonu práce VD Slapy (obec Rabyně)

Nástup Možný ihned

Pracovní úvazek Určitá/neurčitá

  • Práce Slapy
  • Slapy - Nabídka práce v okolních lokalitách

    2 280
    321