INŽENÝR/KA KVALITY (až 60 tis. Kč, flexibilní pracovní doba)
  • Kroměříž
Kroměříž
RECRUITMENT FACTORY s.r.o.
22. 4. 2024
40 000 Kč - 60 000 Kč

Staňte se součástí našeho týmu a přispějte k dalšímu rozvoji naší firmy. Nabízíme možnost práce na projektech pro přední světové značky jako je Bosch. Máte angličtinu na úrovni B2 a práci v oblasti výrobní kvality? Neváhejte se nám ozvat.

Co budete dělat:

•Budete součástí projektového týmu od poptávky ze strany zákazníka až po finální ukončení projektu.

•Vaše role zahrnuje plánování, sledování a zajišťování kvality na každém kroku projektu.

•Zabývat se budete analýzou příčin problémů a neshod, které vyjdou najevo během zákaznických auditů. Na základě analýzy budete pracovat s technologickým a výrobním týmem na hledání efektivních řešení a implementaci nápravných opatření.

•Budete kontaktem pro naše zákazníky v případě jakýchkoliv reklamací nebo dotazů týkajících se kvality.

Co požadujeme:

•Angličtina na úrovni B2 pro efektivní komunikaci se zákazníky.

•Zkušenosti v oblasti výrobní kvality výhodou.

•Vynikající organizační a řídící schopnosti, odolnost vůči stresu.

•Dobrou znalost MS Office, řidičský průkaz B.

•Časovou flexibilitu, zodpovědnost a pečlivost.

Nabízíme:

•Investujeme do Vašeho profesního růstu a vzdělávání.

•Pružná pracovní doba (37,5 hod./týden).

•3% příspěvek na penzijní připojištění po zkušební době.

•Dotované závodní stravování a firemní akce.

•20 dní dovolené, 5 tzv. volných dní a 1 sick-day.

•Mobilní telefon a notebook.

•Benefit karta.

•Zdarma vstupy na bazény v okolí Kroměříže.

  • Práce Kroměříž
  • Inženýr kvality Kroměříž
  • Ředitel kvality Kroměříž
  • Plánovač kvality Kroměříž
  • Kontrolor kvality Kroměříž
  • Manažer kvality Kroměříž
  • Chemický inženýr Kroměříž
  • Softwarový inženýr Kroměříž
  • Strojní inženýr Kroměříž
  • Stavební inženýr Kroměříž
  • Systémový inženýr Kroměříž
  • Kroměříž - Nabídka práce v okolních lokalitách

    2 053
    270