Inženýr/ka výrobních procesů
  • Pardubice
Pardubice
Gudmund s.r.o.
10. 7. 2024
50 000 Kč - 60 000 Kč

Hledáš novou práci v inovativním prostředí, kde budeš pánem/paní výrobního procesu? Máš nějakou tu zkušenost a vášeň pro automotive,  pak je pozice přímo pro tebe! Nabízíme stabilní zaměstnání s širokým rozsahem benefitů i možností kariérního růstu, ozvi se.

 A jaká je náplň práce?

  • Péče o zavedený výrobní proces.
  • Tvorba výrobní dokumentace- vč. Vývojového diagramu, nákresu výrobní linky, …
  • Tvorba návrhů a implementace změn procesu.
  • Spolupráce na řešení problémů.
  • Vedení schůzek s ostatními úseky v tématice analýzy, rizik procesů a zajištění kvality.

 Co požadujeme:

  • Středoškolské vzdělání – ideálně v technickém oboru / s praxí v oboru.
  • Znalost výrobních procesů, ideálně z automotive prostředí.
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni.
  • Znalost Microsoft balíčku.
  • Komunikační a prezentační dovednosti.
  • Výhoda znalost: XML, HTML a SAP.

 Nabízíme:

  • Odpočinout si můžeš během 5 týdnů dovolené.
  • Možnost kariérního růstu.
  • Jídelnu s velkým výběrem teplých pokrmů.
  • Širokou škálu benefitů – kafeterie (příspěvky, které můžeš využít na penzijní spoření, wellness, vstupy do fitness center apod.).
  • Mobilní tarif s internetem i pro rodinu.
  • Aktivní zapojení a rozvíjení anglického jazyka.
  • Všechny cesty vedou k nám. Můžeš využít buď pravidelnou autobusovou linku či zaparkovat autem hned u práce.

Místo výkonu: Pardubice.

Mzda: 50000– 60000 brutto.

  • Práce Pardubice
  • Výrobní ředitel Pardubice
  • Zemědělský inženýr Pardubice
  • Vodohospodářský inženýr Pardubice
  • Servisní inženýr Pardubice
  • Chemický inženýr Pardubice
  • Softwarový inženýr Pardubice
  • Strojní inženýr Pardubice
  • Stavební inženýr Pardubice
  • Systémový inženýr Pardubice
  • Vývojový inženýr Pardubice
  • Pardubice - Nabídka práce v okolních lokalitách

    2 582
    337