Inženýr kvality
  • Ústecký kraj
Ústecký kraj
ManpowerGroup s.r.o.
13. 5. 2022
neuvedeno plat neuveden
Informace o pracovní pozici

Náplň práce

  • analýza a nápravná opatření interních/externích reklamací vč. reportování (8D, 5WHY, PDCA)
  • příprava PPAP dokumentace pro zákazníky
  • schvalování PPAP dokumentace od dodavatelů
  • přímá komunikace se zákazníky
  • příprava zákaznických auditů, spolupráce na auditech dodavatelů
  • implementace a údržba požadavků IATF 16949 do procesů výroby

    Požadujeme

  • min. SŠ vzdělání technického směru
  • praxe v automotive výhodou
  • praxe v řízení kvality
  • aktivní znalost AJ
  • znalost čtení výkresové dokumentace
  • řidičský průkaz skupiny B

    Nabízíme

  • dotované závodní stravování
  • pružná pracovní doba roční bonus
  • dovolená navíc
  • odměny za odpracované roky

  • NABÍRÁME MUŽE I ŽENY
    Naše inzeráty jsou v některých případech psány v ženském nebo mužském rodě. Tento postup byl zvolen výhradně proto, aby bylo dosaženo co nejvyšší plynulosti textu. V žádném případě se nevyjadřuje genderově podmíněný nebo diskriminační přístup naší společnosti k uchazečům a uchazečkám o volná pracovní místa.