Inženýr výroby a logistiky
  • Ústecký kraj
Ústecký kraj
ManpowerGroup s.r.o.
13. 5. 2022
neuvedeno plat neuveden
Informace o pracovní pozici

Náplň práce

Pro nadnárodního klienta hledáme spolehlivého inženýra výroby a logistiky!
  • Plánování a koordinace výroby
  • Sledování efektivity výroby a zajištění jejího zvyšování
  • Zajištění efektivního provozu v závodech podle požadavků IOS a ISO
  • Zodpovědnost za sledování a kontrolu dovážených materiálů
  • Tvorba prognóz výroby dodavatelů, průběžně sleduje výrobní kapacity dodavatelů
  • Zajištění přesnosti skladových dat, řízení zásob
  • Tvorba přepravních plánu
  • Požadujeme

  • Vysokoškolské technické/strojírenské vzdělání
  • 2 roky praxe na obdobní pozici
  • Vynikající schopnost plánování a řešení problémů, zkušenost s řízením lidí
  • Výborné ústní i písemné komunikační schopnosti v angličtině
  • Ovládání systému Excel a MRP
  • Silné mezilidské dovednosti a komunikační dovednosti, vynikající týmový duch
  • Čínský jazyk - výhodou
  • Nabízíme

  • Bonusy/prémie
  • Příspěvek na penzijní/životní připojištění
  • Stravenky/příspěvek na stravování
  • Dovolená 5 týdnů
  • Vzdělávací kurzy s školení
  • Firemní akce

  • NABÍRÁME MUŽE I ŽENY
    Naše inzeráty jsou v některých případech psány v ženském nebo mužském rodě. Tento postup byl zvolen výhradně proto, aby bylo dosaženo co nejvyšší plynulosti textu. V žádném případě se nevyjadřuje genderově podmíněný nebo diskriminační přístup naší společnosti k uchazečům a uchazečkám o volná pracovní místa.